Skoolhoof:
Mnr. Coenie Venter
Adjunkhoofde:
Mnr. Chris Faber (Administrasie, ko & ekstrakurrikulêr)
Mnr. Andre Meyer (Personeel bestuur – administrasie & organisasie)
Me. Mari Schnehage (Akademiese Hoof)
Adjunkhoofde:
Me. Yolandie Vermeulen (Administratiewe leier)
Graad 8
Me. Elizabeth Naude
Graad 9
Me. Annemarie Stoffberg
Graad 10
Me. Leoné Theron
Graad 11
Mnr Hans Human
Graad 12
Me. Murlize van Heerden
Departementshoof Afrikaans
Me. Amelia van Wyk
Departementshoof Engels
Me. Elaine Fourie
Departementshoof Wiskunde
Me. Janecke de Wet
Departementshoof Wetenskappe
Mnr. Jeremy Dietsiso
Departementshoof Bestuurs- en Sosiale Wetenskappe
Mnr. Hennie Jordaan
Departementshoof Rekenaars en Tegnologie
Mnr. Eduan van den Heever
Departementshoof Lewensoriëntering en Dissipline
Mnr. Peter Schutte
Vakhoof Kunste
Me. Chrisna Esterhuyse
Assesseringskoördineerder
Mnr. Coenraad van Gent
Skool Gebaseerde Ondersteuning Span Koördineerder
Me. Suzaan Minnie
Afrikaans
Me. Amelia van Wyk (Departementshoof Afrikaans gr 8-12)
Me. Leoné Theron (Vakhoof: Afrikaans graad 10 – 12)
Me. Nadia Redelinghuys (Vakhoof: Afrikaans graad 8-9)
Me. Annalize Andringa
Me. Danielle Landman
Me. Elizabeth Naude
Me. Anica Prinsloo
Me. Suzanne Smit
Me. Murlize van Heerden
Me. Gerda von Benecke
English Home Language & First Additional Language
Me. Elaine Fourie (Departementshoof en vakhoof : English Home Language gr 8 – 12)
Me. Elna Venter (Vakhoof : English First Additional Language gr 10 – 12)
Me. Annemarie Stoffberg (vakhoof : English First Additional Language gr 8 – 9)
Me. Lauren Grundill
Mnr. Frans Hamman
Me. Phia Malherbe
Me. Charmaine Matthee
Mnr. Johann van Deventer
Me. Gerda von Benecke
Me. Margot Wharren
Wiskunde & Wiskundige Geletterdheid
Me. Janecke de Wet (Depatementshoof en vakhoof : Wiskunde gr 10 -12)
Me. Coba Jordaan (Vakhoof: Wiskundige Geletterdheid gr 10-12)
Me. Micaela le Roux (Vakhoof: Wiskunde gr 8-9)
Me. Ilse Botha
Mnr. Arno Jordaan
Mnr. Chris Faber
Mnr. Hans Human
Me. Janke Mostert
Me. Marí Schnehage
Me. Jean-mari Smuts
Mnr. David Snyman
Me. Stefanie Steenkamp
Mnr. Jacobus Wessels
Wetenskappe
Mnr. Jeremy Dietsiso (Departementshoof en Vakhoof LW en NW)
Me. Annette Lambrechts (Vakhoof FW)
Me. Ronelle Aucamp (Verbruikerstudie)
Me. Anje Coetzee (NW)
Mnr. Chris Faber (FW)
Mnr. Louis Fourie (LW en NW2)
Mnr. Andre Meyer (FW)
Me. Suzaan Minnie (LW)
Me. Janke Mostert (NW)
Mnr. Wynand Roets (NW)
Me. Jean-mari Smuts (LW en NW)
Bestuurs- en Sosiale Wetenskappe
Mnr. Hennie Jordaan (Departementshoof en vakhoof: Ekonomie gr 10 – 12)
Me. Loulette Laubscher (Vakhoof: Rekeningkunde gr 10 – 12 en EBW gr 8- 9)
Mnr. Conrad Loubser (Vakhoof: Geografie en SW)
Mnr. Geo Erasmus (Toerisme, Geo en SW)
Me. Rachelle Basson (Gesk en SW)
Me. Anandie Geustyn (Rek en EBW)
Mnr. André Loubser (Toerisme, Geo en SW)
Me. Lindi Mirfin (Besigheidstudies en EBW)
Mnr. David Snyman (Ekonomie)
Me. Sunelle van Eyssen (Ekonimie, Rek en EBW)
Me. Kyla van Zyl (Geo, Gesk en SW)
Rekenaars en Tegnologie
Mnr. Eduan van den Heever (Departementshoof en Vakhoof: Tegnologie graad 8 – 9)
Mnr. Coenraad van Gent (Vakhoof: IGO gr 10 – 12)
Me. Hilde Coetzee (IT en Vakhoof: RTT)
Mnr. Christiaan Landman (RTT)
Me. Lindi Mirfin (RTT)
Me. Leilani O’Neill (RTT)
Mnr. Wynand Roets (Tegnologie)
Mnr. Ruan Wasserman (Tegnologie)
Lewensoriëntering
Mnr. Peter Schutte (Departementshoof)
Me. Sucelle Erasmus
Mnr. Ivan Jooste
Me. Rochelle Jordaan
Me. Danielle Landman
Mnr. André Loubser
Me. Suzaan Minnie
Me. Leilani O’Neill
Mnr. Wynand Roets
Me. Maria Viviers
Me. Gerda von Benecke
Kunste – Skeppende Kuns, Dramatiese Kuns, Visuele Kuns, Musiek
Me. Chrisna Esterhuyse (Vakhoof: Kunste)
Me. Mari Blom (Drama)
Mnr. Frans Hamman (Drama gr 8 en 9)
Me. Delia Pereira (Drama gr 8 en 9)
Me. Herika Rebel (Visuele Kuns)
Me. Suretha Theron (Musiek)
Ontvangs
Me. Cynthia Raath
Ontvangs / Hoof se sekretaresse
Me. Lana Otto
Finansiële Bestuurder (algemene navrae)
Me. Yolandie Vermeulen
Finansiële Kantoor (skoolfonds)
Mnr. Jaco Nothnagel
Leerderondersteuning en konsessies
Me. Rochelle Jordaan
Leerderondersteuning, vakkeuse, vakverandering en beroepsvoorligting
Me. Maria Viviers
Hoof: Bemarking – en Sport Ontwikkeling
Mnr. Freddie Brooks
Hoof: Kultuur- en Kommunikasie
Me. Delia Prereira
Sporthoof
Mnr. Nicolaas Minnie
Hoof van Rugby
Mnr. Peter Schutte
Hoof Hokkie & Dissiplinêre Assistent
Mnr. Robin Pearton
Risikobestuurder
Mnr. Sakkie van der Westhuizen
Oud-leerders & DurbieNet
Mnr. Freddie Brooks
Kommunikasie & Afwesighede
Me. Leoné Cronje
Boekwinkel en Klerewinkel
Me. Ronel Pienaar
Logistiekebestuurder
Mnr. André Barnard
Kampusbestuurder
Mnr. Gerhardt van Zyl
Hoof: Leefstyl
Me. Amelia van Wyk